Zoznam produktov podľa značky JBM

Existuje 55 produktov.

Zobrazuje sa 1-12 z 55 položiek
Športové hračky - Detská kuša s terčom ARC - 1 Športové hračky - Detská kuša s terčom ARC - 1
Skladom

Detská kuša s terčom ARC

Všetci chlapci radi strieľajú, všetci o tom vedia. Štít s kušou im poskytne bezpečnú a fascinujúcu zábavu. Kuša je natiahnutá na pružnom páse a má infračervený hľadáčik, ktorý umožní presnejšie vystrelenie strely. Shooting Shield je arkádová hra ako stvorená pre nadchádzajúce teplé dni. Táto sada poskytne priateľke a jej priateľom zaujímavú zábavu. Tejto hry sa môžu zúčastniť minimálne 2 ľudia.

31,64 € Cena
(784,16 Kč)
Športové hračky - Športová sada 5v1 - 1 Športové hračky - Športová sada 5v1 - 1
Skladom

Športová sada 5v1

Predstavujeme vám úžasnú športovú súpravu 5v1 s príslušenstvom. Sada skvelá na hranie doma aj vonku. Perfektný darček pre malých fanúšikov športu. S touto sadou môžete hrať basketbal, volejbal, badminton, frisbee a pádla. Sada rastie s dieťaťom vďaka nastaviteľnej výške. Nastavenie stojana s basketbalovou opierkou, ako aj výška siete. Podstavec je možné pre lepšiu stabilitu zaťažiť pieskom. Hračka je určená pre deti od 3 rokov a má certifikát CE. Celý je zabalený v farebnej krabičke s pohodlnou rukoväťou na prenášanie.

28,01 € Cena
(694,22 Kč)
Multifunkčné herné stoly - Multifunkčný herný stôl Multigame 12v1 - 1 Multifunkčné herné stoly - Multifunkčný herný stôl Multigame 12v1 - 1
Skladom

Multifunkčný herný stôl Multigame 12v1

Multiherný stôl skrýva 12 skvelých hier pre nekonečné chvíle zábavy s celou Vašou rodinou alebo s priateľmi. Hracie pole a všetko príslušenstvo (tága, gule, pálky, puk, karty, kocky, figúrky a mnoho ďalšieho) sú umiestnené prakticky pod každou hracou doskou, takže ich máte vždy po ruke. Herný stôl je prakticky skladný.

161,40 € Cena
(3 999,76 Kč)
Športové hračky - Súprava basketbal + box - 1 Športové hračky - Súprava basketbal + box - 1
Skladom

Súprava basketbal + box

Sada 2v1 na basketbal a box je dokonalým darčekom pre fanúšikov športu. Kôš je pripevnený k dverám vďaka špeciálnemu zapínaniu, vo výške vhodnej pre výšku dieťaťa. Basketbalový set sa dá rýchlo zmeniť na boxerský set. Elektronická hodnotiaca tabuľka a funkcia časomiery vám umožňujú sledovať váš vlastný pokrok. Hru sprevádza veselá hudba na pozadí. Hračka je určená pre deti od 3 rokov a má certifikát CE. Hračka je napájaná z 3 x AAA batérií (nie sú súčasťou balenia).

29,41 € Cena
(728,84 Kč)
Športové hračky - Detské ihrisko 3v1 - 1 Športové hračky - Detské ihrisko 3v1 - 1
Skladom

Detské ihrisko 3v1

Predstavujeme detské ihrisko 3v1. Suchý bazén s loptičkami a mini kôš + tunel + stan. Každý z prvkov môže byť samostatnou položkou. Rozložené a zložené za pár sekúnd. Vhodný na hranie v detskej izbe aj vonku na záhrade. Sada obsahuje 100 farebných guličiek s priemerom 6 cm. Hračka je určená pre deti od 3 rokov a má osvedčenie CE.

50,44 € Cena
(1 249,92 Kč)
Športové hračky - Sada na boxovanie - 1 Športové hračky - Sada na boxovanie - 1
Skladom

Sada na boxovanie

Hruška sa dá zavesiť v rôznych výškach. Je v nej mechanizmus, ktorý vydáva zvuky po každom presnom zásahu. Rukavice zahrnuté v súprave sú univerzálnej veľkosti, zodpovedajú detskej ruke, navyše sú zapnuté pomocou suchého zipsu. Vonkajšia časť rukavíc bola ďalej zosilnená, aby sa dosiahlo najlepšie odpruženie. Hruška je plne vystužená a bezpečná. Zvukový mechanizmus vyžaduje použitie 2 x 2 x 1,5 V AA batérií (nie sú súčasťou).

25,36 € Cena
(628,34 Kč)
Športové hračky - Sada basketbalu s obručmi - 1 Športové hračky - Sada basketbalu s obručmi - 1
Skladom

Sada basketbalu s obručmi

Basketbalová súprava je ideálnym spôsobom, ako tráviť voľný čas s deťmi. Sada sa dá použiť ako v exteriéri, tak aj v detskej izbe. Vďaka nastaviteľnému stojanu môžete výšku koša prispôsobiť potrebám dieťaťa. Nastaviť nastavenie od 125 cm do 155 cm. Sada obsahuje veľkú pevnú základňu, ktorú je možné dodatočne zaťažiť vodou alebo pieskom. Montáž súpravy je veľmi jednoduchá a trvá pár minút. Na prednej strane súpravy je basketbalový kôš, na zadnej strane štít, na ktorý môže dieťa hádzať bezpečnú loptu s prísavkami pripevnenými k súprave. Na zadnej strane podstavca je háčik na hranie na krúžku a na stojan môžete pripevniť meraciu pásku pripevnenú nálepku. Dieťa bude môcť niekoľkokrát denne kontrolovať, koľko už vyrástlo. Hračka je napájaná z 2 x batérií AG13 (sú súčasťou balenia), hru sprevádzajú veselé melódie.

37,13 € Cena
(920,13 Kč)
  • Skoro vypredané
Detské záhradné domčeky - Záhradný domček so šmykľavkou červený - 1 Detské záhradné domčeky - Záhradný domček so šmykľavkou červený - 1
Skladom

Záhradný domček so šmykľavkou červený

Všetky prvky domu sú vyrobené z vysoko kvalitného HDPE materiálu. Je to polyetylén s vysokou hustotou v rozmedzí od 0,942 do 0,965 g / cm3. HDPE je pružnejší materiál odolný voči mechanickému poškodeniu v porovnaní s materiálmi použitými v iných podobných konštrukciách.

198,48 € Cena
(4 918,62 Kč)
Záhradný ratanový nábytok - Záhradný ratanový nábytok s úložnými boxami Amélia - 1 Záhradný ratanový nábytok - Záhradný ratanový nábytok s úložnými boxami Amélia - 1
Dočasne nedostupné

Záhradný ratanový nábytok s úložnými boxami Amélia

Sada obsahuje dve pohodlné kreslá, pohodlnú pohovku, funkčnú lavicu s dvoma zásuvkami a osem mäkkých vankúšov (štyri vankúše na sedadle a štyri vankúše na zadnej strane zdobené gombíkmi). Zásuvky na stôl je možné použiť ako obliečku na vankúš. Konštrukcia jednotlivých prvkov súpravy je upevnená na kovových rámoch. Rám je natretý práškovou metódou, ktorá umožňuje trvanlivejší účinok a zvyšuje odolnosť voči korózii.

399,00 € Cena
(9 887,71 Kč)
  • Doprava zdarma
Záhradný ratanový nábytok - Záhradný ratanový nábytok Manuella - 1 Záhradný ratanový nábytok - Záhradný ratanový nábytok Manuella - 1
Dočasne nedostupné

Záhradný ratanový nábytok Manuella

Konštrukcia všetkých prvkov zostavy bola namontovaná na stojanoch ALUMINIUM, čím je zostava odolná voči poveternostným vplyvom, vďaka použitiu vysoko kvalitného hliníka je súprava úplne odolná voči korózii. Rám nábytku je pokrytý hrubými, hmatateľnými popruhmi Technorattan.

935,00 € Cena
(23 170,54 Kč)
  • Doprava zdarma
Záhradný ratanový nábytok - Záhradný ratanový nábytok Michaella - 1 Záhradný ratanový nábytok - Záhradný ratanový nábytok Michaella - 1
Dočasne nedostupné

Záhradný ratanový nábytok Michaella

Konštrukcia všetkých prvkov zostavy bola namontovaná na stojanoch ALUMINIUM, čím bola zostava odolná voči poveternostným vplyvom, vďaka použitiu vysoko kvalitného hliníka je súprava úplne odolná voči korózii.

839,00 € Cena
(20 791,54 Kč)
  • Doprava zdarma
Záhradný ratanový nábytok - Záhradný ratanový nábytok Petronella - 1 Záhradný ratanový nábytok - Záhradný ratanový nábytok Petronella - 1
Dočasne nedostupné

Záhradný ratanový nábytok Petronella

Konštrukcia všetkých prvkov zostavy bola namontovaná na stojanoch ALUMINIUM, čím bola zostava odolná voči poveternostným vplyvom, vďaka použitiu vysoko kvalitného hliníka je súprava úplne odolná voči korózii.

899,00 € Cena
(22 278,41 Kč)