Hračky do bazénu

Vodné pólo alebo volejbalová sieť? To všetko nájdete v našej ponuke hračiek do bazénu, ktoré Vám zaručia skvelé prežitie voľných chvíľ pri bazéne.

Vodné pólo nafukovací set 52123 - 1 Vodné pólo nafukovací set 52123 - 1
Dočasne nedostupné
rating (0)

Vodné pólo nafukovací set 52123

Doprajte bezpečnú zábavu pri bazéne svojim deťom počas horúcich letných dní. Vodné pólo od Bestway je pre tento účel priamo stvorené. Hoci je táto hra určená primárne pre deti od troch rokov, jej čaro iste ocenia aj mnohý z dospelých. Sada obsahuje popri jednej brány, ktorej konštrukcia je z pevného, vopred testovaného vinylu, ktorý počas niekoľkých chvíľ nafúknete bezpečnostným ventilom, nylonovú sieť a jednu loptu. Nafukovacie Vodné pólo je síce predestinované na vodnú plochu bazénu, avšak počas bezvetrie možno sadu využiť aj ako pomôcku na hranie na mäkkom, pevnom povrchu.

9,50 € Cena
Vodné pólo nafukovací set 58507 - 1 Vodné pólo nafukovací set 58507 - 1
Dočasne nedostupné
rating (0)

Vodné pólo nafukovací set 58507

Doprajte bezpečnú zábavu pri bazéne svojim deťom počas horúcich letných dní. Vodné pólo od INTEX je pre tento účel priamo stvorené. Hoci je táto hra určená primárne pre deti od troch rokov, jej čaro iste ocenia aj mnohý z dospelých. Sada obsahuje popri jednej brány, ktorej konštrukcia je z pevného, vopred testovaného vinylu, ktorý počas niekoľkých chvíľ nafúknete bezpečnostným ventilom, nylonovú sieť a jednu loptu. Nafukovacie Vodné pólo je síce predestinované na vodnú plochu bazénu, avšak počas bezvetrie možno sadu využiť aj ako pomôcku na hranie na mäkkom, pevnom povrchu.

17,63 € Cena
Intex Volejbalová sieť do bazéna 56508 - 1 Intex Volejbalová sieť do bazéna 56508 - 1
Dočasne nedostupné
rating (0)

Intex Volejbalová sieť do bazéna 56508

Volejbalová sada so sieťou s rozmermi 239 × 64 × 91 cm zaručuje veľkým i malým veľa zábavy aj akcie vo Vašom bazéne. veľmi stabilný vďaka vinylu s hrúbkou 0,25 mm a zaisťovacím lankům po stranách. Súčasťou sady je nafukovacia volejbalová lopta. Vhodné pre deti 6 rokov.

7,50 € Cena
BESTWAY Basketbalový kôš do bazéna 52418 - 1 BESTWAY Basketbalový kôš do bazéna 52418 - 1
Dočasne nedostupné
rating (0)

BESTWAY Basketbalový kôš do bazéna 52418

Basketbalový kôš s loptou zaručuje veľkým i malým veľa zábavy aj akcie vo Vašom bazéne. Veľmi stabilný vďaka vinylu s hrúbkou 0,25 mm a špeciálnej konštrukcii, ktorá zabezpečuje že kôš pláva. Súčasťou sady je nafukovacia basketbalová lopta. Vhodné pre deti 6 rokov.

8,40 € Cena