Prídavné LED osvetlenie k bazénom

Prídavné LED bazénové osvetlenie predĺži dobu Vášho večerného kúpania o niekoľko hodín. Užite si romantickú večernú atmosféru s osvetlením vášho bazénu. Plávajúce osvetlenie je vhodné do všetkých typov bazénov. Vyčarujte si jedinečnú atmosféru.

BESTWAY bazénová LED sprcha 58619 - 1 BESTWAY bazénová LED sprcha 58619 - 1
Skladom
rating (0)

BESTWAY bazénová LED sprcha 58619

Viacfarebná sprcha, LED fontána umožňujúca vytvoriť úžasnú atmosféru počas nočných kúpeľov, vymývanie vody mení farbu vďaka LED podsvieteniu obsahuje 4 jasné farby: biela, červená, modrá a zelená, vstavaný generátor vodnej energie (sprcha nevyžaduje batérie alebo napájanie), kompatibilný so všetkými BESTWAY bazénmi, sada obsahuje adaptér, ktorý umožňuje pripojenie všetkých čerpadiel bestway.

52,46 € Cena
Bestway vodotesná bazénova LED lampa 58419 - 1 Bestway vodotesná bazénova LED lampa 58419 - 1
Dočasne nedostupné
rating (0)

Bestway vodotesná bazénova LED lampa 58419

Priemer bazénovej LED lampy je cca 18 cm, obsahuje 4 jasné LED diódy v 4 farbách (žltá, červená, modrá, zelená) svietia v 7 rôznych režimoch (možný výber farby), jednoduché ovládanie pomocou spínača umiestneného na hornej časti tela, napájaná je 3 batériami AA (nie sú súčasťou dodávky). LED lampa je nepremokavá (IP68), svetelný rozsah je: šírka 2,43 a hĺbka 1,52 m, funkcia úspory energie (automatický spínač po jednej hodine nečinnosti).

15,07 € Cena
Bestway vodotesná bazénova solárna LED lampa 58111 - 1 Bestway vodotesná bazénova solárna LED lampa 58111 - 1
Dočasne nedostupné
rating (0)

Bestway vodotesná bazénova solárna LED lampa 58111

LED lampa má priemer 18 cm, poháňaná je solárnym panelom, 7 rôznych farieb svetla (striedavo), nepremokavá - vodotesná, automatické prepínanie po tme, prevádzkový čas je až 8 hodín, technológia LED.

9,07 € Cena
INTEX bazénová LED sprcha 28089 - 1 INTEX bazénová LED sprcha 28089 - 1
Dočasne nedostupné
rating (0)

INTEX bazénová LED sprcha 28089

Viacfarebná sprcha, LED fontána umožňujúca vytvoriť úžasnú atmosféru počas nočných kúpeľov, vymývanie vody mení farbu vďaka LED podsvieteniu obsahuje 4 jasné farby: biela, červená, modrá a zelená, vstavaný generátor vodnej energie (sprcha nevyžaduje batérie alebo napájanie), kompatibilný so všetkými umývadlami INTEX, sada obsahuje adaptér, ktorý umožňuje pripojenie všetkých čerpadiel intex.

36,40 € Cena
Bestway magnetická bazénova LED lampa 28698 - 2 Bestway magnetická bazénova LED lampa 28698 - 1
Dočasne nedostupné
rating (0)

Bestway magnetická bazénova LED lampa 28698

Prezentovaná bazénová lampa je jedným z najnovších návrhov spoločnosti Intex. Využitím svojich magnetických vlastností je schopný bezpečne prenášať napätie. Stenami bazéna prúdi do LED svietidiel umiestnených vo vnútri. Za zmienku stojí, že toto svietidlo je schopné zaručiť viac svetla ako klasická 50-wattová žiarovka a osvetliť tak bazén na vzdialenosť až 7,32 metra. LED diódy inštalované v lampe môžu svietiť niekoľkými farbami (zelená, morská, modrá a fialová) a rôzne režimy osvetlenia umožňujú plynulú zmenu medzi každou z farieb.

Jednou z najdôležitejších výhod LED osvetlenia je jeho všestrannosť. Majiteľ bazénu si ju môže jednoducho pripevniť na ktorúkoľvek stranu bazéna a v prípade potreby ovládať jej polohu. Ak je vnútorná časť lampy odpojená od zdroja energie, lampa vypláva na povrch, čo uľahčuje opätovnú inštaláciu lampy.

94,20 € Cena