Filtrovať podľa

Skladom

V akcii

Kategória neobsahuje produkty s daným výberom

Cena

245,00 € - 409,00 €

Dĺžka paddleboardu

270 - 350

Šírka paddleboardu

70 - 90

Zobraziť/skryť viac možností filtrovania

Možnosť pripojiť sedačku

Možnosť pripojiť plachtu

Doporučená hmotnosť jazdca

90 - 165

Druh / rozmiestnenie finiek

Paddleboardy

Paddleboardy | Najlacnejsiebazeny.sk

Nafukovacie paddleboardy majú nespočetné množstvo svojich výhod. Na svoje si môže prísť takmer každý. Či už hľadáš paddleboard pre dieťa, all-round dosku pre rodinu, alebo chceš jazdiť na paddleboardových pretekoch, medzi nafukovacími modelmi dosiek zaručene nájdeš niečo podľa tvojich predstáv s ktorými si navyše užiješ celé leto na vode.

Vo vnútri každého paddleboardu sa nachádza dropstich - tkanina na dne a palube spojená tisíckami vlákien, ktorý dodáva paddleboardu správny tvar. Kvalitný dropstitch dáva paddleboardu dlhú životnosť a pevnosť. Samotný dropstich nestačí a je potrebné potiahnuť ho vzduchotesným materiálom.

Paddleboardy

Existuje 4 produktov.

Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek
  • Skoro vypredané
BESTWAY Paddleboard HYDROFORCE Sea Breeze 65340 - 2 BESTWAY Paddleboard HYDROFORCE Sea Breeze 65340 - 1
Skladom
rating (0)

BESTWAY Paddleboard HYDROFORCE Sea Breeze 65340

Allround paddleboard HYDROFORCE SEA BREEZE je horúcou novinkou roku 2021. Tento paddleboard je vhodný najmä pre začínajúcich jazdcov. Je dostatočne široký aby poskytol ideálnu stabilitu, a v balení nájdete kompletnú potrebnú výbavu. Oproti konkurentom sa tak okrem iného môžete tešiť aj na leash (bezpečnostný popruh na nohu) a hliníkové pádlo. Paddleboard je vybavený jednou nasúvacou Flošnou, vďaka ktorej pekne drží smer. V prednej časti nájdete gumičky vhodné pre pripevnenie prepravného vaku alebo iného nákladu. Hoci paddleboard uvezie až 120 kg, ideálne funguje zaťažený výrazne ľahším jazdcom.

285,00 € Cena
BESTWAY Paddleboard Oceana Convertible 2v1 65350 - 2 BESTWAY Paddleboard Oceana Convertible 2v1 65350 - 1
Dočasne nedostupné
rating (0)

BESTWAY Paddleboard Oceana Convertible 2v1 65350

Allround paddleboard Oceana Convertible 2v1 je horúcou novinkou roku 2021. Tento paddleboard je vhodný najmä pre všetkých jazdcov. Je dostatočne široký aby poskytol ideálny stabilitu, a v balení nájdete kompletnú potrebnú výbavu vrátane sedadla. Oproti konkurentom sa tak okrem iného môžete tešiť aj na leash (bezpečnostný popruh na nohu) a hliníkové pádlo. Paddleboard je vybavený jednou nasúvacou Flošnou, vďaka ktorej pekne drží smer. V prednej časti nájdete gumičky vhodné pre pripevnenie prepravného vaku alebo iného nákladu. Hoci paddleboard uvezie až 120 kg, ideálne funguje zaťažený výrazne ľahším jazdcom.

295,00 € Cena
  • Doprava zdarma
  • Skoro vypredané
BESTWAY Paddleboard FreeSoul TECH 2v1 65310 - 2 BESTWAY Paddleboard FreeSoul TECH 2v1 65310 - 1
Skladom
rating (0)

BESTWAY Paddleboard FreeSoul TECH 2v1 65310

Nafukovacia doska Stand Up FreeSoul Tech Convertible 2v1 od Bestway s rozmermi 340 x 89 x 15 cm je perfektný spôsob, ako aktívne tráviť voľný čas pri vode. Kvalitne spracovaná doska s protišmykovým povrchom, veľmi dobre profilovaná s pružným surfovým vodítkom dobre poslúži na nejednej vodnej ploche. Doska sa veľmi jednoducho používa, ľahko sa pumpuje ručnou pumpou. Flexibilné šnúry sú ideálne na prepravu napríklad plutiev alebo masiek ... Vďaka veľmi vysokému výtlaku bez problémov zdvihne osobu s maximálnou telesnou hmotnosťou 160 kg. Po dokončení plávania možno dosku jednoducho vyfúknuť a uložiť do špeciálneho batohu, ktorý je súčasťou balenia. Surfová doska Bestway má pohodlné sedadlo s operadlom. Sada obsahuje aj pevné pádlo, ručnú pumpu a súpravu na opravu. Je nepostrádateľným prvkom dovolenkovej batožiny každého milovníka dlhých výletov po vodných nádržiach. Ak uprednostňujete aktívny oddych pred leňošením na pláži, tento produkt je práve pre vás! Paddleboard bude ideálny pre kanoistiku a jogu.

409,00 € Cena
BESTWAY Paddleboard HYDROFORCE Aqua Journey 65349 - 2 BESTWAY Paddleboard HYDROFORCE Aqua Journey 65349 - 1
Skladom
rating (0)

BESTWAY Paddleboard HYDROFORCE Aqua Journey 65349

Nafukovacia doska Aqua Journey Set Bestway s rozmermi 274 x 76 x 12 cm je perfektnou ponukou na blížiace sa leto a ideálnym spestrením aktívneho trávenia voľného času pri vode. Doska je vyrobená zo vzoru drop stitch, tisíce vlákien spájajú hornú a spodnú časť dosky, čím zaisťujú pevnosť a odolnosť a zároveň umožňujú viacnásobné nafukovanie a vyfukovanie vzduchu bez straty tuhosti. Sup bol dokonale tvarovaný, má protišmykovú vrstvu a flexibilné vodítko na surfovanie. Ideálne pre nie jednu vodnú plochu. Doska sa veľmi ľahko používa, ľahko sa pumpuje ručnou pumpou a po ukončení plávania sa doska dá jednoducho vyfúknuť a schovať do batohu, ktorý je súčasťou súpravy. Doska Aqua Journey Set bez problémov zdvihne človeka s maximálnou telesnou hmotnosťou 100 kg. Je nepostrádateľným prvkom dovolenkovej batožiny každého milovníka dlhých výletov po vodných nádržiach, takže ak uprednostňujete aktívne trávenie času pred leňošením na pláži, tento produkt bude pre vás ako stvorený!

245,00 € Cena