Menu

Nové produkty

  • Systém slanej vody
  INTEX piesková filtrácia Krystal CLEAR® 6 m³ 26676

  Skladom

  Krystal Clear ™ pieskové čerpadlo so systémom slanej vody E.C.O. (elektrokatalytický oxidačný systém). Pieskové čerpadlo umožňuje znížiť náklady na prevádzku bazéna. Piesok by sa mal vymeniť raz za 5 rokov. Pieskové čerpadlá sú jedným z najjednoduchších a najlacnejších na použitie. Ďalšou výhodou tohto čerpadla je aktivátor chlóru. Stačí do vody pridať...

  315,00 €
  Skladom
 • Skladom

  Náhradná filtračná kartuša pre filtrácie do prietoku 1249 l/hod. Balenia obsahuje 2ks. Štruktúra filtra umožňuje kontrolovať bakteriálny rast, silný širokospektrálny antibakteriálny účinok, optimálny čas použitia podľa noriem ISO22196 sú 2 týždne. Antibakteriálna ochrana proti: Staphylococcus aureus, tyčkám hrubého čreva, tyčinkám s pneumóniou; ≥99.9%.

  7,50 €
  Skladom
 • Skladom

  Náhradná filtračná kartuša pre filtrácie do prietoku 5678 l/hod. Balenia obsahuje 1ks. Štruktúra filtra umožňuje kontrolovať bakteriálny rast, silný širokospektrálny antibakteriálny účinok, optimálny čas použitia podľa noriem ISO22196 sú 2 týždne. Antibakteriálna ochrana proti: Staphylococcus aureus, tyčkám hrubého čreva, tyčinkám s pneumóniou; ≥99.9%.

  5,50 €
  Skladom
 • Skladom

  Špeciálna konštrukcia umožňuje plávanie na povrchu, vytvorený na použitie s chemikáliami ako chlorid a podobne. Veľkosť iba 7,6 cm, regulácia dávkovania chémie v bazéne spolu so zabudovaným teplomerom. Vyrobené je z materiálu odolného voči korózii.

  7,50 €
  Skladom
Zobrazuje sa 1 - 4 z 4 položiek