Menu
práve si prezerajú 4 zákazníci
Doprava zdarma
Darčekový kupón 100€ +

V predaji len online

Darčekový kupón 100€

Máte strach, že sa netrafíte do vkusu? Najlepší spôsob ako obdariť blízkeho je nákupom darčekového kupónu. S týmto darčekovým kupónom si Váš blízky sám vyberie na aký produkt ho chce použiť a navyše sám si vyberie v aký čas.

100,00 € vrátane DPH a RP

Skladom

viac ako 20 ks
Môžeme doručiť do: 30.10.2020Jedná sa o orientačný dátum dodania priamo ku Vám plne závislí od kapacít prepravných spoločností. Môže sa skrátiť, ale aj predĺžiť.

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 10 vernostných bodov. Získate teda 10 vernostných bodov ktoré môžete vymeniť za zľavový kupón v hodnote až 3,00 €.


Doručenie prebehne ihneď po zaplatení elektronicky e-mailom

Platnosť kupónu je 12 mesiacov od vygenerovania. Generovanie kupónu prebieha priamo vo Vašom zákazníckom účte. Systém Vám ponúkne možnosť kupón vygenerovať ako PDF a následne si ho stiahnuť, prípadne ho odoslať automaticky emailom príjemcovi, ktorého si zvolíte. V prípade odoslania emailom sa vygeneruje emailová šablóna s Vaším venovaním a informáciami od koho a pre koho daný kupón je, následne ho systém odošle na zvolenú emailovú adresu. Kupón je viac násobne použiteľný, to znamená že hodnota kupónu nemusí byť vyčerpaná ihneď. V prípade použitia len časti hodnoty kupónu systém po nákupe vygeneruje automaticky nový kupón už so zostávajúcou hodnotou.

Recenzie (0)