Zoznam produktov podľa značky BENEO

Existuje 3 produktov.

Zobrazuje sa 1-3 z 3 položiek
  • Doprava zdarma
BENEOSPA 4P - 1 BENEOSPA 4P - 1
Skladom
rating (0)

BENEOSPA 4P

Liečebný prínos bublinkovej masáže preukázalo rad lekárskych štúdií. Najčastejšie sa spomínajú priaznivé účinky na pohybový aparát. Uvoľňujúci vplyv na psychickú stránku človeka. Jej nespochybniteľný prínos je na našu pokožku. Bublinky ju prekrvujú, masírujú a zlepšujú látkovú výmenu. Bublinky teda uvoľňujú, ľahko prekrvujú a majú sedatívne (tíšiace) účinky. BeneoSpa-NEW mobilná vírivka má skvelý pomer cena / výkon. Vonkajší priemer je 180 cm a pohodlne pojme 4 dospelých osôb. S externým samonafukovacím systémom je vírivka pripravená na používanie za pár minút, a to absolútne bez námahy.

571,00 € Cena
  • Doprava zdarma
BENEOSPA 6P - 1 BENEOSPA 6P - 1
Skladom
rating (0)

BENEOSPA 6P

Liečebný prínos bublinkovej masáže preukázalo rad lekárskych štúdií. Najčastejšie sa spomínajú priaznivé účinky na pohybový aparát. Uvoľňujúci vplyv na psychickú stránku človeka. Jej nespochybniteľný prínos je na našu pokožku. Bublinky ju prekrvujú, masírujú a zlepšujú látkovú výmenu. Bublinky teda uvoľňujú, ľahko prekrvujú a majú sedatívne (tíšiace) účinky. BeneoSpa-NEW mobilná vírivka má skvelý pomer cena / výkon. Vonkajší priemer je 208 cm a pohodlne pojme 6 dospelých osôb. S externým samonafukovacím systémom je vírivka pripravená na používanie za pár minút, a to absolútne bez námahy.

636,00 € Cena
Kartušový filter na Beneo SPA - 1 Kartušový filter na Beneo SPA - 1
Skladom
rating (0)

Kartušový filter na Beneo SPA

Antibakteriálny filter so silným antibakteriálnym účinkom až 99%. Optimálny čas použitia je cca 2 týždne a funguje ako prevencia proti: stafylokokovým aureom, bacilom hrubého čreva, pneumónii u hlodavcov.

19,00 € Cena