Navigácia blogu

Najnovšie príspevky

Najnovšie príspevky

 
Zoradiť podľa:
 • Herné stoly - skutočné zápasy doma
  Herné stoly - skutočné zápasy doma
  2636 Zobrazení Páči sa

  Čo robiť doma, ako nabrať trochu pohybu a športových emócií, keď sme dlho zavretí v štyroch stenách, bez možnosti ísť do klubu alebo na ihrisko? V byte môžete nájsť niekoľko pekných hier, ktoré môžu poskytnúť uspokojenie nie menej ako „skutočné“ hry.

  Čítať viac
 • Nafukovacie detské hracie centrá
  Nafukovacie detské hracie centrá
  2542 Zobrazení Páči sa

  Neistota, či budeme môcť počas najbližších letných prázdnin ísť ešte niekam ďalej, znamenala, že všetci hľadáme alternatívne nápady pre seba a svojich blízkych, ako stráviť leto zaujímavým spôsobom. Zvlášť deti nemôžu tolerovať uväznenie, a preto je dobré nechať ich zabaviť sa na mieste.

  Čítať viac
 • Nafukovacia vírivka nielen na leto
  Nafukovacia vírivka nielen na leto
  3018 Zobrazení Páči sa

  Zdá sa, že záhradný bazén na Slovensku je zábava iba na leto a sezóna je prikrátka. Nič nemôže byť viac zlé. Sezónu domáceho vonkajšieho kúpania si môžeme výrazne predĺžiť, a to vďaka nafukovacej jacuzzi. Poskytne nám zvýšenú odolnosť voči rozmarom aury a skutočne luxusný komfort.

  Čítať viac
 • Ako sa zbavím rias v bazéne?
  Ako sa zbavím rias v bazéne?
  4773 Zobrazení Páči sa

  Vývoj rias vo vode je skutočnou nepríjemnosťou. Riasy alebo riasy sú mnohobunkové organizmy, ktoré sa reprodukujú veľmi rýchlo (dokonca aj za niekoľko hodín). Anorganické zlúčeniny prítomné vo vode používajú na stavbu organických zlúčenín, ktoré sú príčinou škodlivých znečisťujúcich látok.

  Čítať viac
 • Ako ohriať záhradný bazén?
  Ako ohriať záhradný bazén?
  3475 Zobrazení Páči sa

  V našej klíme môžu majitelia expanzných alebo stojanových záhradných bazénov čeliť problému so studenou vodou. Existuje niekoľko spôsobov, ako to urobiť - tu sa zameriame na tie, ktoré vyžadujú najmenej komplikované riešenia.

  Čítať viac
 • Sezónny záhradný bazén - ako ho pripraviť na zimu?
  Sezónny záhradný bazén - ako ho pripraviť na zimu?
  3020 Zobrazení Páči sa

  Záhradný bazén v slovenskom podnebí je možné využívať od konca jari do začiatku jesene, tj - pri dobrom vetre - takmer pol roka. Kým však prídu prvé mrazy, mali by sme ho vložiť a zaistiť na zvyšné mesiace, pokiaľ nejde o poriadne vybudovaný celoročný bazén.

  Čítať viac
 • Bazénové filtrácie, čo by ste o nich mali vedieť?
  Bazénové filtrácie, čo by ste o nich mali vedieť?
  3338 Zobrazení Páči sa

  Zákazníci sa nás často pýtajú na bazénové čerpadlá - okrem iného, ​​aké sú rozdiely, ako ich nahradiť a aký bude ich optimálny výkon. Špeciálne pre vás sme pripravili prehľadného sprievodcu, v ktorom odpovedáme na tieto a ďalšie otázky.

  Čítať viac
 • Ako vybrať trampolínu pre deti?
  Ako vybrať trampolínu pre deti?
  2006 Zobrazení Páči sa

  Záhradná trampolína je perfektný darček pre dieťa, ideálny na jarné a letné obdobie. Poskytuje nielen skvelú zábavu, ktorej sa deti s radosťou venujú, ale aj potrebnú porciu pohybových aktivít na čerstvom vzduchu, ktoré sú mimoriadne dôležitým faktorom rozvoja mladých ľudí.

  Čítať viac
 • Čím podložiť bazén/vírivku?
  Čím podložiť bazén/vírivku?
  6940 Zobrazení Páči sa

  Každý, kto mal záhradný bazén, vie akú nepríjemnosť spôsobujú aj najmenšie kamienky pod dnom, keď je naplnený. To nie je nepohodlné iba pre používateľov - každá vydutina je potenciálnym odierajúcim bodom, pretože je vystavená častejšiemu a silnejšiemu treniu. Tomu sa dá zabrániť iba jedným spôsobom - izoláciou dna bazéna od zeme ďalšou vrstvou materiálu. Aký produkt by ste si mali vybrať, aby bolo riešenie efektívne a čo najuniverzálnejšie? Pokúsime sa vám pomôcť v nižšie uvedenom sprievodcovi.

  Čítať viac
 • Vitamín C do bazéna, funguje v praxi?
  Vitamín C do bazéna, funguje v praxi?
  10954 Zobrazení Páči sa

  Udržiavaný bazén s krištáľovo čistou vodou šumivou na slnku je niečo, o čo sa snaží každý majiteľ bazénu. Táto vízia však rýchlo naráža na realitu, v ktorej bazén nie je sám o sebe krásny počas celej sezóny - malo by sa oň systematicky starať, pričom vode treba venovať osobitnú pozornosť. V nasledujúcom článku odhalíme niektoré populárne mýty o bazénovej chémii, najmä o unikátnych vlastnostiach vitamínu C.

  Čítať viac
 • Kam umiestniť nafukovaciu vírivku?
  Kam umiestniť nafukovaciu vírivku?
  4379 Zobrazení Páči sa

  Vírivka do domu alebo bytu? Prečo nie! Sloboda kedykoľvek použiť hydromasáž nemusí byť pre vzdialeným snom, či už technicky alebo finančne. Ponúkame nafukovacie jacuzzi - možno nie sú vhodné do internátov, ale môžeme ľahko odporučiť oveľa lepšie miesta na ich inštaláciu.

  Čítať viac
 • Čo je lepšie - Chlór alebo Kyslík?
  Čo je lepšie - Chlór alebo Kyslík?
  4718 Zobrazení Páči sa

  Každý majiteľ záhradného bazéna sa skôr či neskôr stretne s problémom mikroorganizmov, ktoré spôsobujú znečistenie vody v nádrži a na jej stenách. Našťastie už máme prostriedky, pomocou ktorých môžete bojovať proti týmto mikroorganizmom - teraz si už iba musíte zvoliť, ktorú z týchto metód čistenia bazénov si vyberiete v závislosti od konkrétneho cieľa, ktorý chcete dosiahnuť, typu a stupňa znečistenia a vašich vlastných preferencií. Pokúsime sa vám pomôcť pri rozhodovaní.

  Čítať viac
 • Záhradná vírivka: Intex PureSpa
  Záhradná vírivka: Intex PureSpa
  3118 Zobrazení Páči sa

  Technologický vývoj neunikol ani záhradným bazénom. Vďaka tomu si môžeme dopriať luxus, ktorý sa doteraz považoval za niečo len pre určitých pár ľudí, ktorí majú veľa peňazí a môžu si dovoliť drahý výlet do kúpeľov. Našťastie dnes máme možnosť užiť si túto jedinečnú zábavu a vychutnať si relaxačnú hydromasáž v pohodlí svojho domova alebo záhrady. Ste pripravení na kúpanie v súkromí?

  Čítať viac
 • Ktorý záhradný bazén si vybrať?
  Ktorý záhradný bazén si vybrať?
  3068 Zobrazení Páči sa

  Takmer každý sníva o tom, že bude mať vlastný bazén. Veľký záhradný bazén určite urobí senzáciu pri stretnutí s priateľmi a deti sa od neho budú len ťažko odlepovať. Navyše je to fantastický spôsob, ako stráviť lenivé letné popoludnie. Predtým, ako sa ponoríme do snov, pozrime sa na fakty. Výber záhradných bazénov je pôsobivý. Nafukovacie, rozťahovacie, stojanové - ale ako si medzi nimi vybrať dobrý bazén? Čo by ste mali vedieť, aby ste nekupovali nepotrebné príslušenstvo na úkor toho...

  Čítať viac
 • Prečo sa oplatí kúpiť skimmer?
  Prečo sa oplatí kúpiť skimmer?
  5421 Zobrazení Páči sa

  Toto mimoriadne užitočné zariadenie funguje dokonale s bazénovým čerpadlom. Kombinovaná sila obidvoch zariadení zaručuje 100% čistenie vody, takže takáto súprava by mala byť súčasťou vybavenia každého nadšenca kúpania v záhrade.

  Čítať viac
 • Ako zostaviť záhradný bazén?
  Ako zostaviť záhradný bazén?
  3386 Zobrazení Páči sa

  Základom je dokonale rovná zem. Podklad pre váš bazén, miesto, kam ho umiestnite, musí byť dokonale zarovnaný - nemožno ho položiť na kopcovitý povrch, svah a iné nerovnosti. Toto je najdôležitejšia vec, na ktorú by ste mali myslieť pri výbere umiestnenia vášho záhradného bazéna. Urobte si určite čas. Rozbalenie, zostavenie a vyrovnanie „kúpaliska“ odkladá začiatok vašej relaxácie, ale rozhodne sa to oplatí.

  Čítať viac
Showing 1 to 16 of 16 (1 Page)