Menu

Záhradná vírivka: Intex PureSpa

Technologický vývoj neunikol ani záhradným bazénom. Vďaka tomu si môžeme dopriať luxus, ktorý sa doteraz považoval za niečo len pre určitých pár ľudí, ktorí majú veľa peňazí a môžu si dovoliť drahý výlet do kúpeľov. Našťastie dnes máme možnosť užiť si túto jedinečnú zábavu a vychutnať si relaxačnú hydromasáž v pohodlí svojho domova alebo záhrady. Ste pripravení na kúpanie v súkromí?

 

Oddýchnite si vo vírivke kedykoľvek

Môže byť po dlhom a stresujúcom dni niečo lepšie ako teplý, upokojujúci, perličkový kúpeľ? INTEX PureSpa, jedinečný záhradný bazén vybavený unikátnym patentovaným systémom Fiber-Tech a 120 tryskami uvoľňujúcimi masážne bubliny tela, je neprekonateľný, pokiaľ ide o záhradnú vírivku. Predstavte si túto radosť - vďaka vode zohriatej na vami zvolenú teplotu budete do značnej miery nezávislí od poveternostných podmienok. Výsledkom je, že kúpeľná sezóna môže trvať oveľa dlhšie ako normálne; využívanie vodných masáží vo vírivke je tak možné v rôznych ročných obdobiach. Takže si toto potešenie môžete užívať nielen v lete na plnom slnku.

 

Takéto vodné masáže v záhradnom bazéne majú priaznivý vplyv na naše zdravie a to bez ohľadu na vek. Nič im nebráni v tom, aby ich používali deti, čo pre nich bude určite veľká rozmanitosť, pretože deti milujú atrakcie, ako sú záhradné bazény a letné striekanie do vody. Kúpele v INTEX PureSpa vírivke však nie sú len hračkou, s ktorou sa budete môcť zahrať - za krátky čas sami uvidíte, aké sú ich pozitívne účinky.

 

Výhody nafukovacej vírivky sú dlhodobé. V pohodlí svojho domova budete relaxovať a zároveň sa regenerovať po práci, najmä ak pracujete mnoho hodín v sede - vaša chrbtica bude mať z tejto formy odpočinku veľa výhod. Hydromasáž má tiež pozitívny vplyv na rôzne ochorenia ako sú napnuté svaly, šľachy alebo väzivo, alebo krvný tlak. Taktiež stres, ktorému čelíme čoraz častejšie každý deň, postupne zmizne. Samozrejme existuje ešte mnoho ďalších dôvodov, prečo sa vírivky tak často používajú na rehabilitačné a terapeutické účely.

 

Bezpečnosť a pohodlie v domácich kúpeľoch

Pohodlný a bezpečný odpočinok podporuje kvalitná konštrukcia stien a dna bazéna. Materiály, z ktorých je táto vírivka vyrobená sú mäkké, ale zároveň umožňujúce tichú oporu, sú príjemné na dotyk a zároveň odolné voči poškodeniu. Dá sa povedať, že domáce kúpele sú takým „roll-roycom“ medzi záhradnými bazénmi. Nezabúdajme, že je to všetko o našej radosti.

 

PureSpa je najvyššia úroveň relaxácie, ktorá je k dispozícii jediným stlačením tlačidla. Elektronický ovládací panel je čitateľný, intuitívny a veľmi ľahko použiteľný. Luxusný odpočinok vám zaručí príjemnú bublinkovú masáž, ktorá uvoľní špeciálne Bubble Jets. K dispozícii je tiež špeciálny systém ohrevu vody, vďaka ktorému si môžete v kúpeľoch nastaviť teplotu podľa svojich preferencií.

 

Najlacnejsiebazeny.sk: distribútor záhradných bazénov INTEX a Bestway

Už mnoho rokov poskytujeme našim klientom tie najlepšie záhradné bazény, príslušenstvo k bazénom a nafukovacie bazény, hračky a kúpacie pomôcky na trhu. Pripravili sme pre vás širokú škálu rekreačných doplnkov pre letnú sezónu:

 

-       záhradné bazény,

-       nafukovacie bazény,

-       nafukovacie SPA,

-       nafukovacie plážové hračky,

-       záhradné trampolíny.

... a mnoho ďalších!